Wypożyczalnia aut Gdańsk lotnisko | halo-rent | e-blogi.pl
Wypożyczalnia aut Gdańsk lotnisko 2020-07-06

 


Wypożyczalnia aut obsłużyła obecnie setki zadowolonych klientów. W ofercie można wyszukać samochody osobowe, busy, vany, 9-osobowe, auto lawety i pojazdy dostawcze. Wypożyczenie samochodu jest możliwe na terenie całego Trójmiasta. W biurze trzeba okazać dokument tożsamości oraz prawo jazdy i natychmiast można cieszyć się jazdą.

Stali klienci nie muszą wpłacać kaucji natomiast oferowane im są interesujące rabaty. Pojazd może zostać dostarczony w podaną przez wynajmującego lokalizację na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu. Flota jest co jakiś czas uzupełniana o nowe auta. To kapitalna opcja dla tych, którzy doceniają sobie nowoczesność. Przemierzanie Gdańska i Gdyni już nie będzie kłopotem.

Wynajmij samochód - Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

Kluczowe jest dla nas Państwa bezpieczeństwo, zatem każdy samochód objęty jest ubezpieczeniem a także ma najnowsze systemy zabezpieczeń. Niewątpliwą wartością wypożyczalni w Gdańsku i Gdyni jest dostrajanie się do wymogów klienta. Dostępne są zarówno auta ekonomiczne, jak i luksusowe. Mamy coś na wszelką okazję.

W Gdańsku samochód można wypożyczyć tuż po opuszczeniu samolotu, gdyż wypożyczalnia znajduje się niedaleko portu lotniczego im. Lecha Wałęsy. Dogodne położenie sprawia, iż wiele podróżnych zaufało wypożyczalni. Wybrany samochód można zarezerwować z wyprzedzeniem, by mieć pewność, że będzie on na Państwa czekał gotowy do wyjazdu. Konieczne jest podanie daty i godziny zwrotu pojazdu. Wypożyczalnia jest do dyspozycji użytkowników 24h na dobę. Na im dłużej wynajmowany jest samochód, tym mniejszy jest koszt dzienny jego użytkowania. Można jednak zdecydować się tylko na jeden dzień jazdy. Przy wypożyczeniu powyżej 30 dni nie obowiązuje limit kilometrów, jakie można przebyć.

Wszystkie pojazdy będące w mieniu firmy zostały ulokowane i przedstawione na witrynie internetowej. Na niej można znaleźć informacje, jak wygląda auto, które chcą Państwo wypożyczyć, zobaczyć, jak dużo spala oraz ile kosztuje wypożyczenie na dzień. Polisa samochodu kosztuje od 10 zł dziennie. Wynajęcie niektórych pojazdów nie wymaga wpłacenia kaucji. Użytkownicy, którzy chcą dowiedzieć się więcej, mogą zatelefonować na infolinię zakładu. 


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]